پکیج محافظت از آینده مالی شما

👈👈 جهت خرید بسته آموزشی «محافظت از آینده مالی شما»کلیک کنید.👉👉

     👈👈 جهت دانلود کتاب رایگان  «محافظت از آینده مالی شما»کلیک کنید.👉👉


شاید شما هم شنیده باشید که در نزدیکان شما شخصی بعد از خریداری کردن طلا ، جواهر ، نقره و بردن آن پیش شخصی که در آن زمینه اطلاعات کافی دارد ، متوجه می شود که آن شی را بالاتر از قیمت واقعیش خریداری کرده

وقتی متوجه می شود که چه مبلغ بالایی حتی ممکن است میلیونی هم باشد متضرر شده آن موقع شاید دیر شده باشد.
دلیل متضرر شدن آن شخص چیست؟
۱ غیر اخلاقی عمل کردن شخص سود جو؟
۲ نا آگاهی شخص زیان دیده در موقع خرید و یا فروش؟
این که در هر صنف و کسب و کاری افرادی هستند که غیر اخلاقی عمل می کنند شکی نیست  در واقع آن شخص متخلف از نا آگاهی شخص زیان دیده سواستفاده کرده و یک کالا را بیشتر از قیمت ذاتی آن به شخص نا آگاه فروخته
حال چکار می تونیم بکنیم که این اتفاق گریبان گیر ما نشه ؟
بذارید یک جوره دیگه موضوع را براتون شرح بدم
اگر شخصی مطمئن باشه که در حین انجام معاملات مرتبط با طلا، جواهر، سکه و... متضرر نمیشه یا بهتره بگم سودی خوبی هم میکنه مشخص است که از چیزی نمیترسه و با خیال آسوده سرمایه خودش را وارد معامله می کنه.
اونایی که آگاهی کافی ندارن از انجام چنین معاملاتی می ترسند.
تاحالا براتون پیش اومده ؟!
۱ وقتی یک مدل از مصنوعات طلا ( مثلا النگو ) را انتخاب می کنی همش تو فکر اینی که آیا این چیزی که انتخاب کردم اصل هستش یا نه اگر طلاست عیارش چنده، بعدأ بخوام بفروشمش مشکل برام پیشم میاد یا نه
۲ یا اینکه رفتید طلا و جواهرتان را بفروشید نمیدونید به قیمت مناسب از شما خریداری میشه یا نه
۳ شایدم پولی دارید که می خواهید از ارزش آن روز به روز کم نشه و نمیدونید چطور می تونید در زمینه طلا، جواهر و سکه سرمایه گذاری کنید.
۴ چیزی که برای خیلی ها سوال هستش اون رقم هایی که طلا فروشان تو ماشین حساب میزنن چیه و بر چه اساسی قیمت طلای شما را محاسبه می کنند.
حالا چطوری جواب همه این سوالات را بدونیم؟!
راه حل اول: ماه ها و سالها در این زمینه فعالیت داشته و تجربه های ارزشمندی را بدست آورده باشیم.
راه حل دوم : از کسی که در این عرصه خبره و به اصطلاح کارکشته است کمک بگیریم که به ما در موقع خرید و فروش و حتی نگهداری طلا و جواهر کمک کند که به آن فرد شخص «امین» گفته می شود.
روش اول و دوم هر دو خوب و بهتره بگم عالی هستند
اما امکان آن خیلی کم هستش که ما بتوانیم بدون پرداخت هزینه های هنگفت و گذاشتن وقت زیاد در این خصوص تجاربی بدست آوریم یا اینکه شخص امین به معنای واقعی  داشته باشیم که در هر زمان بدون هیچ چشم داشتی به ما درست و اصولی کمک کند که ما به هیچ وجه متضرر نگردیم.

راه حل سوم:
بهره گیری از تجربه و دانش افراد کار کشته در این عرصه که ممکن است خودشان بارها ضرر و زیان چند ده میلیون دیده باشند تا در نهایت توانسته اند تجاربی بسیار ازشمند را به سختی به دست بیاورند.
حال تیم آموزشی راکی گلد با ارائه پکیج (بسته) کامل آموزشی« محافظت از آینده مالی شما » صفر تا صد مطالبی که می تونه شما را در انجام کلیه معاملات مربوط به طلا و جواهر موفق کنه، در غالب کتاب و ساعت ها ویدیوی آموزشی به شما آموزش خواهد داد.
مژده: یک هدیه با ارزش همراه با این پکیج، کاملا رایگان به شما تقدیم خواهد شد. که با داشتن این بسته آموزشی رایگان که همراه با بسته اصلی خدمتتان ارائه میگردد شما دیگه همه چیز را در باره سکه ، نقره و پلاتینیوم میدونید.
مزایای کلی:
مهمترین مزیت این بسته آموزشی آگاه  ساختن شما در انجام معاملات طلا ، جواهر ، نقره ، سکه، پلاتینیوم  هستش.
بر طرف کردن تمامی نگرانی ، ترس و اضطراب شما در موقع خرید و فروش و حتی نگهداری زیور آلات قیمتی می باشد.
دارا بودن ترفندها و راهکارهای بسیار مهم و جالب برای شمایی که عاشق طلا و مخصوصأ جواهرتان هستید.
به معنای واقعی کلمه شما یک کارشناس حرفه ای در زمینه طلا، جواهر ، نقره ، سکه و پلاتینیوم خواهید شد.
دیگه بهتر از این !!؟
این محصول با قیمت بسیار پایین تر از ارزش واقعی خودش داره بفروش می رسه ، مطمئنأ خود شما هم متوجه شدید که تجاربی که طلا فروشان در طی سالها کار و متحمل شدند میلیون تومان ضرر و زیان و یا کسب سود های رضایت بخش، به دست آوردن چقدر با ازش و قیمتی می تونه باشه.
این محصول به راحتی جلوی از دست رفتن میلیون ها تومان از جیب شما را می گیره.
پس شاید مبلغی که برای این پکیج در حال حاضر در نظر گرفته شده است معادل سفارش دادن و میل کردن شام در یک رستوران است و که به راحتی همه ما برای یک شب پرداخت می کنیم، برای بسته ای که می تونه از بی ارزش شدن و هدر رفتن پولتون به خوبی جلوگیری کنه ناچیز باشه.
ضمانت Guaranty
ضمانت ۶ ماهه عودت کل مبلغ

مگه میشه ؟؟؟!!
مدیریت راکی گلد در راستای جلب رضایت مشتری در صورت متضرر شدن شما در حین معاملات طلا و جواهر کافی است با همراه داشتن عکس از فاکتور (که در هنگام خرید طلا به شما داده می شود) به تیم پشتیبانی پیغام داده و بعد از بررسی های لازم در اسرع وقت تمام پولی که برای خرید بسته آموزشی پرداخت نموده اید به شما عودت خواهد شد.
فرصت را از دست ندهید.
با خرید این بسته شما از کد تخفیف جهت خریدهای بعدی ( اعم از طلا و جواهر و حتی پکیج های آموزشی دیگر) از فروشگاه طلای راکی بر خوردار خواهید شد. 

👈👈خرید بسته آموزشی «محافظت از آینده مالی شما»👉👉

👈👈 جهت دانلود کتاب رایگان  «محافظت از آینده مالی شما»کلیک کنید.👉👉